Osoby, które są w wiecznym ruchu, nie zawsze są w stanie o wszystkim pamiętać. Jak się ma tyle obowiązków na głowie, to ciężko o wszystkim pamiętać. Dlatego warto mieć dobry kalendarz, gdzie wszystko będzie można zapisywać. W związku z tym, że kończy się jeden rok, to warto pomyśleć o tym, aby kupić dobry kalendarz książkowy 2022. Już od 1 stycznia wszyscy będą przygotowani do tego, aby mieć miejsce na zapisywanie najważniejszych notatek.

Kalendarz Planer Moc kobiet, Paulina Młynarska

Kobieta, która ma nadzieję, że dojdziemy kiedyś do takiego momentu, iż kobiety będą traktowane przez wszystkich równo. Oto Paulina Młynarska i jej niesamowity kalendarz. Drugi już z tej kolekcji. To właśnie w nim znajduje się prawdziwa moc wszystkich kobiet. Młynarska na co dzień mieszka na Krecie i to właśnie ta grecka wyspa, a także okolice stały się inspiracją do stworzenia tak niezwykłego kalendarza. Oprócz tego, że w środku można znaleźć dużo miejsca na notatki, można również poznać 12 greckich bogiń z ich atrybutami. Cały kalendarz ma aż 424 strony! Dużo? Wcale nie. Akurat tyle, żeby móc ze spokojem zaplanować wszystkie rzeczy, jak również poczuć moc, dzięki której każda kobieta będzie w stanie zmieniać świat.

2022. Rok pełen inspiracji. Anna Lewandowska


Chyba już nikogo nie dziwi fakt, że trenerki wszystkich Polek, projektują kalendarze. Mają one niejako stać się taką motywacją do tego, aby zmieniać swoje życie. Tylko i wyłącznie na lepsze. Nie zawsze ktoś wie, jak podążać, do jakich zmian dążyć. Teraz może się to udać, jeżeli ktoś będzie miał bardzo estetycznie wykonany kalendarz Anny Lewandowskiej. Pomoże on uporządkować wszystkie plany, jak również pomoże…cieszyć się chwilą. W codziennym pośpiechu (właściwie to za czym?!) zapominamy czasem o tym, aby przystanąć na chwilę. Cieszyć się tym, co mamy. Teraz to wszystko może się zmienić. Jeżeli tylko ktoś chwyci do rąk ten kalendarz i będzie czerpał z niego inspirację garściami na nowy, nadchodzący rok.