Teraz to nawet gospodynie domowe korzystają z czegoś takiego, jak kalendarze, czy też jak to się mówi – plannerów. Nie ma się co dziwić – to właśnie dzięki nim można uporządkować swoje sprawy. Co najważniejsze – o wielu sprawach nie udaje się nam zapomnieć. Jeżeli ktoś by chciał znaleźć taki kalendarz książkowy 2022 – TaniaKsiazka, to nie musi się niczego obawiać. Jest wiele ciekawych propozycji, dzięki czemu uda mu się znaleźć odpowiednio dobrany do siebie kalendarz.

2022. Rok pełen inspiracji. Anna Lewandowska

Coś dla miłośniczek fitnessu. Coś dla osób, które dopiero chcą zacząć, ale właściwie to nie wiedzą, co mają ze sobą robić. Jeżeli tak jest, to koniecznie muszą one zajrzeć do kalendarza, który został zaprojektowany przez jedną z najsłynniejszych, polskich trenerek. Anna Lewandowska inspiruje mnóstwo osób. Tym razem chce to zrobić przy pomocy kalendarza, gdzie można znaleźć mnóstwo miejsca na notatki. To ona również by chciała, aby każdy człowiek umiał cieszyć się chwilą. Wydaje się, że jest to łatwe, ale wiele osób przyznaje, że ma z tym ogromny problem. Czas więc to zmienić. Czas zacząć celebrować codzienność, dzięki czemu będzie można przypomnieć sobie o tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne.

Kalendarz Planer Moc kobiet, Paulina Młynarska

Paulina Młynarska to jedna z najpopularniejszych, polskich dziennikarek, która na co dzień mieszka na Krecie. I to właśnie stamtąd wzięła się jej inspiracja do stworzenia taj wyjątkowego kalendarza. W środku znaleźć można aż 424 strony, ale nie tylko to sprawia, że ten planner jest wyjątkowy. Specjalnie do edycji tego kalendarza, grafiki stworzyła wyjątkowa Izabela-Kaczmarek Szurek. Sama autorka zamieściła w środku swoich 12 oryginalnych tekstów. Do tego można znaleźć tu różnego rodzaju przepisy na energetyczne potrawy. Ten kalendarz może dużo zmienić. Nie tylko, jeżeli chodzi o jednego człowieka, ale o całą rzeszę. Moc Kobiet to jedna z najlepszych propozycji, jaką można znaleźć na rynku.